Możesz powiedzieć tak jak wielu moich znajomych : "Co Ty chcesz zmieniać ? Jesteś szczupła, masz dobą figurę", może i tak, ale czy to powód alby się nie rozwijać i nie zacząć dbać o siebie bardziej ? Jestem słabą kobietką, chcę zbudować mięśnie i mieć więcej siły. Skończyłam 25 lat i zauważyłam jak czas wpływa na moje ciało, robi się ono miękkie i coraz mniej elastyczne, muszę powalczyć o jego jędrność, podnieść pośladki, wyrzeźbić się. Nie chodzi tu tylko o sam wygląd, ale też o nabranie pewności siebie, o poprawę zdrowia. Prowadząc taki tryb życia, czujesz się, lepiej, nabierasz energii do działania, możesz wszystko! Mam nadzieję, że będziecie mnie bacznie obserwować, bo chcę zwojować świat i sprawić aby było o mnie jeszcze głośno! Pozdrawiam! :)
Moja Metamorfoza Z Trenerem
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał". Zig Ziglar
niedziela, 3 stycznia 2016
"Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
Tak to ja, nieśmiała, prosta dziewczyna, która chcę coś zmienić. Ile razy słyszałeś(aś) takie postanowienie ? Ile razy się z niego wycofywano? Ja postawiłam sobie twardy cel, nie poddam się i zrobię super formę. Jak? Po prostu ruszę dupkę na siłownie, zacznę ostro ćwiczyć i trzymać dietę. Chcę żebyś oglądał(a) moją przemianę i zobaczył(a)/uwierzył(a), że tak, można tego dokonać a liczy się tylko i wyłącznie Twoja determinacja.
Tu poniżej wstawiłam zdjęcie z wakacji, które mniej więcej pokazuje jak rysuje się moja forma w tej chwili, czyli momencie ,w którym postanawiam zmienić swoje życie. Z każdym kolejnym postem będę publikowała kolejne zdjęcia, abyś widział na bieżąco, zmiany jakie zachodzą na zewnątrz jak i wewnątrz mnie.
Możesz powiedzieć tak jak wielu moich znajomych : "Co Ty chcesz zmieniać ? Jesteś szczupła, masz dobą figurę", może i tak, ale czy to powód alby się nie rozwijać i nie zacząć dbać o siebie bardziej ? Jestem słabą kobietką, chcę zbudować mięśnie i mieć więcej siły. Skończyłam 25 lat i zauważyłam jak czas wpływa na moje ciało, robi się ono miękkie i coraz mniej elastyczne, muszę powalczyć o jego jędrność, podnieść pośladki, wyrzeźbić się. Nie chodzi tu tylko o sam wygląd, ale też o nabranie pewności siebie, o poprawę zdrowia. Prowadząc taki tryb życia, czujesz się, lepiej, nabierasz energii do działania, możesz wszystko! Mam nadzieję, że będziecie mnie bacznie obserwować, bo chcę zwojować świat i sprawić aby było o mnie jeszcze głośno! Pozdrawiam! :)
Możesz powiedzieć tak jak wielu moich znajomych : "Co Ty chcesz zmieniać ? Jesteś szczupła, masz dobą figurę", może i tak, ale czy to powód alby się nie rozwijać i nie zacząć dbać o siebie bardziej ? Jestem słabą kobietką, chcę zbudować mięśnie i mieć więcej siły. Skończyłam 25 lat i zauważyłam jak czas wpływa na moje ciało, robi się ono miękkie i coraz mniej elastyczne, muszę powalczyć o jego jędrność, podnieść pośladki, wyrzeźbić się. Nie chodzi tu tylko o sam wygląd, ale też o nabranie pewności siebie, o poprawę zdrowia. Prowadząc taki tryb życia, czujesz się, lepiej, nabierasz energii do działania, możesz wszystko! Mam nadzieję, że będziecie mnie bacznie obserwować, bo chcę zwojować świat i sprawić aby było o mnie jeszcze głośno! Pozdrawiam! :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
